top of page

Veronika Moudrá

se narodila v Praze, vystudovala populární zpěv na Pražské konzervatoři u profesorky Evy Svobodové a Arts management na VŠE. Od roku 2012 se věnuje také pedagogické činnosti (ZUŠ Líbeznice, Hudební škola Wunderbaro, soukromá výuka zpěvu). Zaměřuje se na přirozenou práci s hlasem, propojuje poznatky z mluvních technik a zpěvu s fungováním celého těla. Veronika vystupuje jak se svou kapelou Veronika & The Band tak i v duu s pianistou/tkou v projektu Veronika & The Piano.

bubeníka Tomáše Pialu, můžete nejčastěji vídat ve skupinách Gingerhead nebo Jarret. Tadeáše často střídají vynikající basisté Karel Fořt a Petr Tichý, Petra Jakub Urban a Alena Veretina, Tomáše například Honza Ježek.

Ansámbl vede Veronika Moudrá, pop-jazzová zpěvačka a hlasová lektorka s nadžánrovým přesahem a sympatickým drajvem.

Naše vystoupení

Kapela

Originální aranže jazzových standardů i populárních skladeb v rytmu swingu. Veronika & The Band jsou důkazem, že i ke známému repertoáru od doby meziválečné po současnost se dá přistupovat inovativně, s lehkostí a svěžestí. Není divu. Základ Veroničiny kapely tvoří brilantní čeští hudebníci. Basista Tadeáš Mesany se pohybuje v nejrůznějších hudebních stylech - od vážné hudby v Symfonickém orchestru Českého rozhlasu přes folk, tango a jazz, Petr Svoboda je mladým talentovaným klavíristou, 

Kapela má jak vlastní koncerty, tak vystupuje na soukromých a firemních akcích, vernisážích, svatbách a dalších společenských událostech.
Dle typu akce se mění i repertoár kapely, od jazzu, popu, swingu, po moderní hudbu - na základě domluvy. Rádi upravujeme moderní skladby do swingových rytmů. Vždy však s elegancí a grácií.

Koncerty jsou naší srdeční záležitostí.

OBJEDNEJTE SI KAPELU

Na koncert, firemní akci či svatbu. 
Jsme tu pro vás!

 

V případě zájmu nás prosím kontaktujte

bottom of page